RTU ieguvusi Pasaules Muitas organizācijas sertifikātu.

lidosta2010.gada. 26. janvārī, Briselē Pasaules muitas organizācijas (PMO) ģenerālsekretārs Kunio Mikuriya Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Muitas un nodokļu katedras vadītājam profesoram Aivaram Vilnim Krastiņam pasniedzis PMO sertifikātu, kas apliecina, ka RTU studiju programma «Muitas un nodokļu administrēšana» ir attīstīta kopīgi ar PMO un pilnībā atbilst starptautiskajiem muitnieku profesijas standartiem.
Šādu atzinību PMO izteikusi pirmo reizi. Līdz ar to RTU ir kļuvusi par vienīgo universitāti pasaulē, kur muitas un nodokļu administrēšanas bakalaura līmeņa speciālisti tiek sagatavoti pēc Pasaules muitas organizācijas standartiem.

RTU saņēmusi arī PMO sertifikātu par muitas un nodokļu administrēšanas profesionālā maģistra studiju programmas atbilstības atzīšanu PMO standartiem. Atzinība par maģistra studiju programmu īstenošanu vienlaikus ar RTU izteikta arī Kanberas Universitātei (Austrālija) un Minsteres Universitātei (Vācija). Un (RTU) Muitas un nodokļu katedras vadītāja profesora Aivara Vilņa Krastiņa sagaidīšana lidostā.