Reitingā Eduniversal 2015./16.gadā programma “Muitas un nodokļu administrēšana” starp labākajām pasaulē.

Studiju programma „Muitas un nodokļu administrēšana” jau otro gadu iekļauta Eduniversal pasaules TOP 50, šogad ieņemot 37.vietu pasaulē starp programmām nodokļu administrēšanas jomā. Eduniversal, kas izvērtē maģistra līmeņa studiju programmas visā pasaulē, no 4000 programmām ir atlasījusi 50 labākās programmas 30 studiju virzienos. Eduniversal ir Francijas reitingu aģentūras un konsultāciju kompānijas «SMBG» veidots reitings. Reitingu aģentūra specializējas augstākās izglītības un profesionālās orientācijas jautājumos. Ik gadu tā veido labāko universitāšu un biznesa skolu reitingu vairāk nekā 150 valstīs, kā arī 4000 maģistrantūras un MBA programmu reitingu pasaulē.
Vairāk informācijas:arrow Eduniversal mājas lapā