Praktiskās šaušanas treniņu simulatora atklāšana muitas studentu apmācībai

RTU Sporta katedra sadarbībā ar Muitas un nodokļu katedru izveidojusi praktiskās šaušanas treniņu simulatoru. Simulators tiek izmatots muitas specialitātes studentu apmācībai mācību kursā “Pašaizsardzība”. Instruktoru vadībā studenti iegūst un uzlabo šaušanas iemaņas, neizmantojot kaujas munīciju. Treniņu simulators nepieredzējušiem studentiem rada vidi, kur apgūt drošības tehniku šautuvē pirms nodarbībām ar kaujas munīciju, savukārt, pieredzējušiem studentiem palīdz uzlabot šaušanas prasmes, trenēt muskuļu atmiņu. Šaušanas simulators palīdzēs arī pilnveidot SESMI Muitas komandas iemaņas. Komanda trenera Toma Jansona vadībā piedalās dažādās sacensībās. Tuvākās sacensības š.g. 9.decembrī Iekšlietu ministrijas Atklātais čempionāts tuvcīņā.