atzinibas_raksts

Programmas “Muitas un nodokļu administrēšana” studentei Aritai Klovānei panākumi prestižajā Latvijas Ekonomikas Attīstības Forums (LEAF) rīkotajā konkursā. Apsveicam ar izcilu sasniegumu mūsu studenti Aritu Klovāni un viņas zinātnisko vadītāju Māri Jurušu! atzinibas rakstsMūsu studentei Aritai Klovānei, kura mācās maģistratūrā programmā “Muitas un nodokļu administrēšana”, par bakalaura darbu “Pievienotās vērtības nodokļa plaisa” piešķirta 2.vieta prestižajā Latvijas Ekonomikas Attīstības Forums (LEAF) rīkotajā konkursā “LEAF balva 2016”. Zinātniskais vadītājs: Dr.oec., docents, Māris Jurušs Par iegūto 2.vietu piešķirta arī 300 eur naudas balva un brauciens uz Eiropas Parlamentu Briselē. Balva apliecina Inženierekonomikas un vadības fakultātes pasniedzēju un studentu profesionalitāti un pašatdevi mācību procesā. Tam pamatā ir rūpīgs darbs, atbildība un sadarbība. Novēlam arī citiem studentiem būt mērķtiecīgiem, apzinīgiem, aktīvi piedalīties studentu konferencēs, spēt sevi profesionāli pierādīt citos pasākumos, kā arī veiksmi personiskā izaugsmē!