SESMI programmas ieguvušas augstu novērtējumu starptautiskajā maģistra studiju programmu reitingā «Eduniversal Best Masters Ranking 2017»

Maģistra profesionālo studiju programma «Muitas un nodokļu administrēšana» ierindota 35. vietā nodokļu administrēšanas jomā starp 50 labākajām universitāšu un biznesa skolu programmām pasaulē.
Profesionālā programma «Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana» ierindota 7. vietā starp 20 labākajām starptautiskās vadības jomā 200 labāko universitāšu un biznesa skolu programmu konkurencē Austrumeiropas reģionā. Eduniversal ir Francijas reitingu aģentūras un konsultāciju kompānijas «SMBG» veidots novērtējums. Organizācija specializējas augstākās izglītības un profesionālās orientācijas jautājumos, un tā ik gadu veido 1000 labāko universitāšu un biznesa skolu reitingu 154 valstīs, deviņās pasaules zonās (Austrumāzija, Austrumeiropa, Āfrika, Centrālāzija, Eirāzija un Tuvie Austrumi, Latīņamerika, Okeānija, Rietumeiropa un Ziemeļamerika), kā arī maģistra programmu reitingu pasaules mērogā, kurā ietilpst 4000 maģistrantūras un MBA programmas 30 dažādos specializācijas virzienos.
Vairāk informācijas