Eduniversal Best Masters Ranking 2018 SESMI programmas saņēmušas augstu novērtējumu

Starptautiskajā izglītības reitingā Eduniversal Best Masters Ranking 2018 maģistra programma «Muitas un nodokļu administrēšana» 2018. gadā  pakāpusies par vienu vietu, salīdzinot ar pagājušo gadu, un ierindota 34.vietā pasaulē starp TOP 50 programmām nodokļu administrēšanas jomā. Programmai piešķirtas 3 zvaigznes no 5.
Maģistra studiju programma «Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana» 2018. gadā ierindota 5. vietā starp 20 labākajām starptautiskās vadības jomā Austrumeiropā, pakāpjoties par 2 vietām, salīdzinot ar 2017.gadu un saņemot 4 zvaigznes no 5.

«Eduniversal» reitingu veido Francijas reitingu aģentūra un konsultāciju kompānija «SMBG», kas specializējas augstākās izglītības un profesionālās orientācijas jautājumos. Ik gadu tā veido 1000 labāko universitāšu un biznesa skolu reitingu vairāk nekā 150 valstīs, kā arī reitingu pasaules mērogā, kurā ietilpst 4000 maģistrantūras un MBA programmas 30 dažādos specializācijas virzienos. Daļu no kopējā vērtējuma veido 154 valstu 1000 labāko universitāšu un biznesa skolu vadītāju balsojums.Reitinga mērķis ir izveidot labāko augstskolu sarakstu, kas palīdzētu studentiem izvēlēties piemērotākās pasaules universitātes un biznesa skolas, balstoties uz atzītu izglītības ekspertu rekomendācijām. Būtisks reitinga mērķis ir arī studentu un akadēmiskā personāla mobilitātes veicināšana.

Reitingā apkopotas labākās augstākās izglītības iestādes, kas piedalās biznesa un vadības izglītības īstenošanā Austrumāzijā, Austrumeiropā, Āfrikā, Centrālāzijā, Eirāzijā un Tuvajos Austrumos, Latīņamerikā, Okeānijā, Rietumeiropā un Ziemeļamerikā.

Vairāk lasiet http://www.best-masters.com/