Mācību ekskursija uz Tallinu

Novembra beigās SESTEL katedras profesionālo bakalaura un maģistra studiju programmu “Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana” studenti devās mācību ekskursijā uz Tallinas Tehnoloģiju universitāti (TTU), lai klātienē iepazītos ar universitātes darbību, piedalītos TTU organizētajās lekcijās un tiktos ar Igaunijas uzņēmējiem.
Divu dienu vizītē jaunieši aktīvi iesaistījās lekciju procesā, mācību ekskursijās, kā arī uzdeva dažādus jautājumus par biznesa iespējām Igaunijā.
TTU asociētais profesors Runno Lumiste izrādīja universitātes telpas un iepazīstināja studentus ar studiju procesiem augstskolā, īpaši uzsverot  to, ka šis universitātei ir īpašs gads, jo tiek svinēta 100. gadadiena. Pēc ekskursijas profesors novadīja studentiem lekciju “Bizness Igaunijā”.
Jaunieši klātienē apmeklēja tādus starptautiski atpazīstamus Igaunijas uzņēmumus kā AS “Tallink Grupp” un LHV banka.
AS “Tallink Grupp” pārdošanas un mārketinga direktors Margus Hunts studentus iepazīstināja ar vadošā kuģniecības uzņēmuma Baltijas jūrā darbu, attīstību, kā arī iepazīstināja ar vīziju par tā nākotnes plāniem un servisa kvalitātes uzlabojumiem.
Savukārt LHV Group direktors Madis Toomsalu un fondu menedžeris Kristo Oidermaa sniedza ieskatu par banku un investīciju biznesu.