Sveicam mūsu sportistus!

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta  (SESMI) Muitas un nodokļu administrēšanas programmas studenti Ivo Šteinbergs (4.kurss) skeletonists un  Ralfs Bērziņš  (1.kurss) bobsleja divnieku ekipāžā iepriekšējās nedēļas nogalē, 8. un 9.decembrī, pārstāvēja Latvijas godu Siguldas trasē notikušajās Pasaules kausa 1.posma sacensībās bobslejā un skeletonā. Abiem sportistiem tā bija debija augstākā līmeņa sacensībās. Skeletonā Ivo Šteinbergs godam izcīnīja 11. vietu  24 dalībnieku konkurencē. Savukārt bobslejā Ralfs Bērziņš pārsteidza visus trenerus un līdzjutējus, spējot izcīnīt 1.posmā dalīto 7.-8. vietu un otrajā dienā 7. vietu. Sacensībās bobsleja divnieku konkurencē kopumā piedalījās 18 ekipāžas.

Jāpiezīmē, ka abi sportisti bakalaura profesionālo studiju programmā “Muitas un nodokļu administrēšana” studē par RTU īpašām budžeta vietām sportistiem. Šis konkurss sportistiem RTU tiek rīkots katru gadu.

Sveicam mūsu sportistus un novēlam iegūt augstus sasniegumus arī turpmāk!

Foto: Viesturs Lācis www.bobslejs.lv