SESTEL organizē mācību ekskursiju Baložu vidusskolas skolēniem

Š.g.19.martā skolēni apmeklēja vienu no pasaules vadošajiem starptautiskajiem loģistikas uzņēmumiem SIA Kuehne+Nagel, kurš nodrošina komplicētu piegādes ķēžu pārvaldību. Ekskursiju vadīja Pārdošanas nodaļas vadītāja Dace Dukāte un Jūras pārvadājumu vadītājs Ilgvars Ābelītis. Ar Ķekavas novada pašvaldību RTU SESTEL katedra sadarbojas jau vairākus gadus, piedāvājot skolēniem apgūt loģistiku. Šajā mācību gadā Ķekavas novada Baložu vidusskolas 10.klases skolēni mācās loģistiku SESMI tālākizglītības kursos. SESTEL katedras vadītāja p.i., asoc.prof. I.Jurgelāne-Kaldava pozitīvi vērtē kopīgo sadarbību un pašvaldības atbalstu Baložu vidusskolēnu mācībām loģistikas jomā.  Pašvaldība mērķtiecīgi strādā pie  ekonomiskās attīstības veicināšanas tranzīta, loģistikas, preču un finanšu plūsmu jomā, kā arī veicina jauniešu motivāciju nākotnē palikt savā novadā.