Profesors no Tallinas Tehnoloģiju universitātes nolasa studiju kursu par globalizāciju

No š.g. 23. līdz 26.aprīlim SESTEL katedrā jau otro gadu pēc kārtas viesojās Tallinas Tehnoloģiju universitātes (TalTech – Tallinn University of Technology) asociētais profesors Runno Lumiste, lai pasniegtu maģistra profesionālās studiju programmas “Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana” studentiem studiju kursu angļu valodā “Globalizācijas un integrācijas procesi pasaules ekonomikā”.

Lekcijās studentiem bija iespēja ne tikai iepazīties ar globalizācijas jēdzienu, globalizāciju veicinošajiem un kavējošajiem faktoriem, bet arī pilnveidot angļu valodas zināšanas un argumentācijas prasmes.

Sarunā ar RTU pārstāvjiem Runno Lumiste atzīst, ka profesionālās maģistra studiju programmas studenti ir ieinteresēti uzzināt daudz vairāk par globalizācijas ietekmi un ir gatavi iegūtās zināšanas pielietot praktiski, strādājot savā darba vietā. Viesprofesors augstu novērtēja studentu interesi un iesaisti studiju procesā. Tallinas Tehnoloģiju universitāte ir viena no vadošajām Igaunijas universitātēm, kas ir dibināta 1918.gadā. Tās galvenās specializācijas ir inženierzinātnes, uzņēmējdarbība un valsts pārvalde.