SESMI studentu ekskursija uz RIMI

13.09 un 20.09 profesionālā bakalaura profesionālo studiju programmas “Uzņēmējdarbības loģistika” 1.kursa studenti devās ekskursijā uz RIMI noliktavu “Ciedros”, Lielvāržos, Ķekavas pagastā, kurā loģistikas procesus nodrošina Rimi sadarbības partneris, uzņēmums HAVI Logistics. Studentu grupu ekskursijā pavadīja Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedras vadītāja Ingūna Jurgelāne-Kaldava un lektore Alla Starčenko.

Ekskursijas pirmajā daļā RIMI Centrālo piegādes procesu vadītājs Rihards Sudakovs prezentēja RIMI, raksturojot tā attīstības vēsturi un iepazīstinot ar mātes uzņēmumu ICA Gruppen. Prezentācijas laikā studenti tika iepazīstināti ar Rimi izplatīšanas centriem Baltijā, kā arī ar Rimi un HAVI Logistics lomu loģistikas un piegāžu ķēdes jomās. Prezentācijas noslēgumā studentiem bija iespēja uzzināt vairāk par preču plūsmu un komplektācijas principiem, kā arī par noliktavas paplašināšanās plāniem.

Prezentācijas otrajā daļā HAVI Logistics Personāla vadības biznesa partnere Kristīne Mūrniece iepazīstināja studentus ar HAVI Logistics vēsturi, galvenajām biznesa jomām un sasniegumiem. Neizpalika arī stāstījums par karjeras iespējām uzņēmumā un veiksmes stāsti. Prezentācijas turpinājumā noliktavu funkciju vadītājs Aigars Valters iepazīstināja studentus ar HAVI Logistics biznesu, izmantotajām tehnoloģijām, kā arī atkritumu apsaimniekošanas un kvalitātes standartiem noliktavā.

Vizītes otrajā daļā studenti kopā ar noliktavu vadītājiem devās ekskursijā pa noliktavu, studentiem bija iespēja redzēt noliktavas darbu un funkcijas, kā arī detalizētāk iepazīt noliktavas un loģistikas procesus vienā no lielākajām un modernākajām noliktavām.

Izsakām lielu paldies RIMI Latvia un HAVI Logistics par viesmīlīgo uzņemšanu un interesanto stāstījumu!