SESMI studentu vizīte Rīgas satiksmē

Studiju kursa “Ievads studiju nozarē” ietvaros profesionālā bakalaura studiju programmas “Uzņēmējdarbības loģistika” 1.kursa studenti divas reizes viesojās arī uzņēmumā Rīgas satiksme, kur vēstures fondu vadības nodaļas projektu vadītājas Līvas Alksnes vadībā iepazina loģistikas procesus uzņēmumā.

Ekskursijas pirmajā daļā tika prezentēta Rīgas satiksme, tās attīstības vēsture un galvenie pakalpojumu veidi. Prezentācijas laikā studenti tika iepazīstināti arī ar svarīgākajiem loģistikas procesiem un turpmākajiem uzņēmuma attīstības plāniem. Stāstījumu papildināja arī studentu uzdotie jautājumi par loģistikas procesiem un darbu uzņēmumā.

Ekskursijas otrajā daļā studenti devās ekskursijā pa 7.autobusu parku. Studentiem bija iespēja klātienē aplūkot un uzzināt to, kā notiek transportlīdzekļa sagatavošana darbam sākot no tā tehniskās apkopes līdz koordinēšanai noteiktajos maršrutos. Ekskursijas noslēgumā studentiem tika dota iespēja detalizētāk iepazīt sabiedriskā transporta plūsmas plānošanas un koordinēšanas procesus.

Izsakām lielu paldies Rīgas satiksmei par viesmīlīgo uzņemšanu un interesanto stāstījumu!