SESMI studentes darbs gūst atzinību Latvijas Ekonomikas Attīstības Foruma konkursā “LEAF Balva 2019”

Š.g. 8.novembrī asociētais profesors Māris Jurušs piedalījās konkursa “LEAF Balva 2019” svinīgajā pasākumā, ko rīkoja Latvijas Ekonomikas Attīstības Forums (LEAF) sadarbībā ar Augstākās izglītības padomi. Jau 19. gadu pēc kārtas tika apbalvoti labākie studentu zinātnisko darbu autori. Šogad atzinību saņēma arī RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta studente Ilze Varlamova par darbu “Nodokļu piemērošanas izaicinājumi sadarbības ekonomikā”
(zinātniskais vadītājs: M.Jurušs). Nākamgad LEAF konkurss tiks rīkots par esejām vides jomā. Aicinām mūsu studentus piedalīties konkursā, piemēram, par nodokļu politikas ilgtspēju, vides nodokļiem vai citiem ar vidi saistītiem jautājumiem. Sīkāka info: www.leaf.lv