Erasmus + apmaiņas braucieni un prakse

Ik gadu RTU SESTEL katedras studentiem ir iespēja doties Erasmus+ pieredzes apmaiņas braucienos kādā no RTU partneraugstskolām, kā arī iziet studiju praksi kādā no ārvalstu sadarbības uzņēmumiem.

2018/.2019. studiju gadā 8 uzņēmējdarbības loģistikas un starptautisko ekonomisko sakaru vadīšanas studenti izmantoja Erasmus+ un devās studiju praksē un pieredzes apmaiņas braucienos uz tādām partneraugstskolām kā “CAMPUS 02 University of Applied Sciences” Austrijā, “University of Split” Horvātijā, “University of Aveiro” Portugālē, “INHOLLAND University of Applied Sciences” Nīderlandē un “Frederic University” Kiprā.

2017./2018. studiju gadā 13 uzņēmējdarbības loģistikas un starptautisko ekonomisko sakaru vadīšanas studenti devās uz “Windesheim University of Applied Sciences” un “Rotterdam University of Applied Sciences” Nīderlandē, “University of Split” Horvātijā, “Pforzheim University of Applied Sciences” un “Kuhne Logistics University” Vācijā,  “Metropolitan University Prague” Čehijā un “Vrije Universitei Brussel” Beļģijā.

2016./2017. studiju gadā  7 uzņēmējdarbības loģistikas un starptautisko ekonomisko sakaru vadīšanas studenti devās uz “Pforzheim university for Applied Sciences”, “Kuhne Logistics University”, un “University of Applied Sciences Ruhr West” Vācijā, “Frederick University” Kiprā, kā arī “Rotterdam University of Applied Sciences” Nīderlandē, bet 2 studenti izmantoja Erasmus + prakses iespējas.

Ja Tu kaut ko dari, tad tas ir jādara par visiem 100%!

Studēt KLU (Hamburgā) bija lieliska izvēle, kura padarīja manu bakalaura studiju programmu aizraujošāku un sniedza iespēju ielūkoties, kā loģistikas procesi notiek vienā no lielākajām ostas pilsētām Eiropā – Hamburgā. Erasmus+ projekts man deva jaunas zināšanas, biznesa kontaktus, draugus un iespējas par kurām es pat nebūtu zinājis,  tāpēc iesaku pieteikties – Tu to nenožēlosi!

Matīss Andrēvičs, bakalaura studiju
programmas “Uzņēmējdarbības loģistika” absolvents
studēja partneraugstskolā Vācijā – Kuhne Logistics University.