Prakse, darbs un karjera

Karjeras iespējas

Studiju programmas „Muitas un nodokļu administrēšana” absolventi ir pieprasīti speciālisti darba tirgū- gan privātajā sektorā, gan valsts pārvaldes iestādēs. Mūsu absolventi stādā Latvijas valdībā, Valsts ieņēmuma dienestā (VID), Finanšu ministrijā, Latvijas Bankā, Latvijas komercbankās, transporta, loģistikas un dažāda cita veida uzņēmējdarbības sfērās.

Studiju programmas ietvaros katram studentam jāiziet prakse kādā no Latvijas uzņēmumiem vai valsts pārvaldes iestādēm. Prakses laikā students saņem apmācību darbavietā, iegūstot pieredzi konkrētajā nozarē, iepazīstot dažādu uzņēmumu struktūru un darba specifiku. Daudzi studenti mācību prakses laikā atrod savu nākamo darba devēju.

Prakses vietas

LR Valsts ieņēmuma dienests (Muitas kontroles punkti visā valsts teritorijā, muitas kontroles punkti “Starptautiskajā lidostā “Rīga”, Rīgas Brīvostā, Muitas pārvaldē, Muitas policijas pārvaldē, Nodokļu pārvaldē, Finanšu policijas pārvaldē, Nodokļu parādu piedziņas pārvaldē)

LR Finanšu ministrija
LR Valsts kontrole