Dalība drošībai un inovācijām veltītā konferencē

2017.gada 14.-15.novembrī SESMI Muitas un nodokļu katedras pārstāvji piedalījās Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas, Igaunijas Iekšlietu ministrijas un Eiropas Komisijas organizētajā konferencē un izstādē “Security Research, Innovation and Education Event (SRIEE2017)”, kas notika Tallinā, Igaunijā. Konference notika Igaunijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomes ietvaros un bija veltīta drošībai un inovācijām pētniecībā. Konferencē piedalījās augsta līmeņa Igaunijas, Eiropas Komisijas un ES dalībvalstu amatpersonas, kā arī pētniecības institūtu pārstāvji.

Lielu pievienoto vērtību konferencei deva vienlaikus organizētā drošības inovāciju izstāde, kurā praktiskā līmenī tika demonstrētas jaunākās tehnoloģijas, tai skaitā robežšķērsošanas tehnoloģiskie risinājumi. Paralēli tehnoloģiju izstādei tika organizētas diskusijas katrā no tehnoloģisko inovāciju virzieniem, kur ieinteresētās puses un produktu virzītāji diskutēja par piedāvāto inovāciju iespējām un trūkumiem, kā arī iezīmēja turpmāko attīstības virzienu.

Konferences laikā SESMI MNK pārstāvji tikās arī ar Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas Muitas un nodokļu katedras pārstāvjiem, kuri prezentēja inovatīvus muitas e-apmācības risinājumus, kā arī tika iezīmēti savstarpējās sadarbības attīstības virzieni, izmantojot pieejamo ES finansējumu.

Vairāk par pasākumu lasiet Security Research, Innovation and Education Event (SRIEE2017) mājas lapā https://www.sriee2017.com/