Vieslekcija par VID stratēģiju

Muitas un nodokļu katedra turpina organizēt lekcijas tiešsaistē atbilstoši valstī esošai situācijai un noteiktajiem ierobežojumiem, nodrošinot arī vieslekcijas attālināti. Š.g. 4.decembrī muitas un nodokļu administrēšanas programmas bakalaura līmeņa 1.kursa studentiem notika vieslekcija par Valsts ieņēmumu dienesta stratēģiju, mērķiem un citiem aktuāliem jautājumiem. To vadīja VID Nodokļu pārvaldes direktora vietniece Baiba Šmite-Roķe.

Studenti darbojās vairākās darba grupās, lai diskutētu par VID vērtībām, piemēram, kādā virzienā VID turpmāk būtu vēlams attīstīties, kādā veidā VID varētu veicināt labprātīgu nodokļu nomaksu, kā uzlabot VID komunikāciju, lai veicinātu sabiedrības uzticēšanos, kā arī, kādi ir studentu ieteikumi attieksmē pret nodokļu nemaksātājiem.

“Lai arī šis laiks rada lielus izaicinājumus mācību procesā, esam pielāgojušies un arī studenti aktīvi līdzdarbojas diskusijās”, saka acociētais profesors Dr.oec. Māris Jurušs.